yahya çark

İsim Soyisim yahya çark
Dükkan Adı one spray tattoo
Ortalama puanı
Takipçi sayısı 1 takipçi
Ülke Turkey
Hakkında

sprey dövme boyasndan airbrush dövme setlerine, hint kınasından yapıştırma dövmelere dövme şablonlarından araç stickerlarına kadar pek çok kategoride ürünler bulabilirsiniz.

Türkiye'nin ilk ve tek patentli lisanslı dövme markası ONE Spray Tattoo sprey dövme ürünleri sitemizde satılmaktadır. Firmamız doğrudan dövme imlatı yaparak bu önemli kurumu yaşatma ve Türkiye'nin dövme alanındaki başarılarına katkı sağlamayı hedeflemektedir. 

One Spray Tattoo dövme setleri tamamen yerli üretim dövme spreyleri ve özgün tasarım dövme şablonlarından oluşmaktadır. 

Hayranı olduğunuz dövmeleri çok daha pratik ve kolayca vücudunuza uygulayabilirsiniz. 2 bin 500'e yakın dövme şablonu modelinden istediğinizi seçin, vücudunuzun istediğiniz yerine yapıştırın ve spreyi sıkın. Gerçek dövmeden ayırt edemeyeceğiniz kalitede geçici dövmeniz 1 dakikada hazır. 

Dövme yaptıranların en büyük korkusu haline gelen dövme sildirme ve yaptırdığı dövmeden memnun kalmama, alerjik reaksiyon gösterme gibi durumlara karşı ONE Spray Tattoo büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Dövmeniz 1 hafta vücudunuzda kalır. Yağmur ve denizde silinmez. Ama siz isterseniz hemen silebilirsiniz. Tüm Yasal ve sağlık sertifikalarını alarak üretim ayapan One SprayTattoo, Aynı zamanda Amerika ve ABD ülkelerinde geçerli FDA Sağlık sertifikasına sahiptir. Su geçirgenliği olduğu ve sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermediği için çocuklar da kullanabilir. Aynı zamanda Helal sertifikasına sahiptir. 

Tüm ürünlerini görüntüle yahya çark İletişim Favorime ekle